Structural baseplate solutions

KONSTRUKCINIŲ PLOKŠČIŲ PROJEKTAVIMAS IR MONTAVIMAS

Greitesnis ir saugesnis plieno ir betono sujungimas

Geriausių plieno ir betono sujungimo sprendimų, pvz., sijų arba stulpų plokščių, pasirinkimas gali kelti daug iššūkių. „Hilti“ programinė ir aparatinė įranga, teikiamos paslaugos gali padėti sutaupyti laiko projektavimo ir montavimo metu, nekeliant pavojaus kokybei ir saugai. Bendradarbiaudami su mumis taip pat išvengsite brangiai kainuojančių taisymų ir ilgai užtrunkančių tikrinimų, galėsite pasinaudoti specialistų pagalba ieškodami tinkamų sprendimų, nepriklausomai nuo darbo sudėtingumo.

Įkeliama

VALDYKITE SAVO INVENTORIŲ

Kokią įrangą turite? Kas ir kur ja naudojasi? Ar įrankiams reikalingi priežiūros darbai arba kalibravimas? Ar laikas dalyvauti mokymuose ir atnaujinti sertifikatus? Itin greitai gaukite šią ir kitą svarbią informaciją naudodami „ON!Track“ – „Hilti“ statybų pramonei skirtą įrangos valdymo programinę įrangą.

Sužinoti daugiau

MOKYMAI, SUKURTI GALVOJANT APIE JUS

Nesvarbu, ar ieškote internetinių mokymų apie naudojimąsi tam tikru įrankiu, patvirtinto gyvai vykstančio seminaro svarbia statybų tema ar darbo vietos poreikiams pritaikytų individualių sveikatos ir saugos kursų, „Hilti“ siūlo įvairių mokymų, kuriuos veda specialistai, sprendimų.

Sužinoti daugiau

KOKIĄ PAGALBĄ GALI SUTEIKTI „HILTI“ INŽINIERIAI?

Bendradarbiaukite su „Hilti“ ir pasinaudokite specialistų pagalba bet kuriuo projekto įgyvendinimo etapu – nuo projektavimo iki montavimo ir pastato administravimo. Siūlome visapuses paslaugas, apimančias specialistų patarimus, akredituotus mokymus ar objekte atliekamus bandymus, inžinerinius sprendimus, padėsiančius užtikrinti, kad išsirinksite reikiamas ir patvirtintas priemones. 

Sužinoti daugiau

Dalintis