Linijinių ir perimetro sujungimų priešgaisrinė sauga

Vandeniui atsparūs ir judesius sulaikantys priešgaisrinės saugos sprendimai

Hilti firestop for perimeter joints

Perimetro sienų apsaugos nuo ugnies barjerai kelia išskirtinių iššūkių projektavimo metu.

Kaip ir bet kokie kiti sujungimai, apdarinių sienų sujungimai nuolat juda ir keičiasi priklausomai nuo pastato konstrukcijos. Statybų metu ir po jų sujungimą taip pat gali veikti vanduo, vidaus ir išorės veiksniai.

Taigi, ieškodami specifinio priešgaisrinės saugos sprendimo apdarinėms sienoms ir siekdami išvengti brangiai kainuojančių modifikavimų ateityje, turite atsižvelgti į judėjimą, nuotėki ir vandens suvartojimo klasę.

Norėdami apsaugoti nuo gaisro plokštės kraštą, einantį palei pastato perimetrą, taip pat turite pasirinkti priešgaisrinę sistemą, kuri veiktų kartu su išorine pastato sienų apkala.

„HILTI“ LINIJINIŲ IR PERIMETRO SUJUNGIMŲ SPRENDIMAI

„Hilti“ priešgaisriniai sprendimai linijiniams ir perimetro sujungimams apima:

  • „Hilti“ sandariklį ir „Hilti“ sujungimų purškiklį – dažniausiai naudojamus mūsų plokščių kraštų priešgaisrinius gaminius.
  • Gausybę priešgaisrinių sistemų, skirtų naudoti išorėje.
  • Mes taip pat esame pirmieji gamintojai, siūlantys patentuotas ir išbandytas vitrininių stiklų sistemas, kurios atitinka įvairių projektų poreikius.
  • „Hilti“ priešgaisrinės saugos sprendimus lengva sumontuoti ir išbandyti.

Jie taip pat atitinka tokius griežčiausius tarptautinius standartus kaip ASTM ir EN, ETA ir UL reikalavimus.

KOKIĄ SU JŪSŲ PROJEKTU IR SPECIFIKACIJOMIS SUSIJUSIĄ PAGALBĄ GALIME SUTEIKTI?

Su projektu ir specifikacijomis susijusią pagalbą galime suteikti objekte, internetu arba telefonu.

  • Projektavimo programinė įranga – pasinaudokite gausia „Hilti“ BIM / CAD biblioteka ir lengvai naudojama „Hilti Button for Firestop“ projektavimo programine įranga, kuri automatiškai aptiks priešgaisrines angas ir rekomenduojamus priešgaisrinius sprendimus.
  • Pagalba objekte – „Hilti“ inžinieriai gali dirbti su jumis objekto vietoje ir padėti teikdami specifikacijas ir sprendimus.
  • Specialūs projektai – susisiekite su mumis telefonu arba internetu, kad rastumėte tinkamiausią gaminį ir jūsų projektui reikalingus dokumentus.
  • Techniniai dokumentai – pasinaudokite mūsų internetine techninių dokumentų biblioteka, kurioje rasite dokumentus, reikalingus prieš pradedant projektavimo darbus, duomenų lapus ir leidimų dokumentus. Paprasčiausiai nukopijuokite ir įklijuokite brėžinius ir tekstą tiesiai į savo projektą.

Dalintis