How ON!Track works

KAIP TAI VEIKIA

Suraskite savo daiktus greitai

Patvarus jūsų įrenginio brūkšninis kodas ir „Bluetooth“ žymos palaiko ryšį su debesyje esančia turto valdymo programine įranga, kuri veikia mobiliuosiuose ar stacionariuose įrenginiuose - tai reiškia, kad galite greitai rasti savo turtą.

KAIP VEIKIA „ON!Track“?

Manage tools, commodities, consumables, certificates and dates (all independent of type, model or manufacturer).

Ką aš galiu valdyti?

 • Įrankius
 • Įrangą
 • Sunaudojamas medžiagas
 • Sertifikatus ir datas

(nepriklausomai nuo tipo, modelio ir gamintojo)

Every asset gets a unique ID and can be tagged with Bluetooth or Data Matrix (barcode) tags and managed using a cloud-based solution, available 24/7

Kaip aš galiu valdyti?

 • Unikalus ID
 • Bluetooth žymos
 • Duomenų matricos (brūkšninių kodų) žymos
 • Debesų pagrindu sprendimas, prieinamas 24/7
Receive first-class customer support through onsite consultations, an individualized solution, full implementation, onsite training and change management support.

Kokią pagalbą aš galiu gauti?

 • Konsultacijos
 • Individualus sprendimas
 • Pilnas įdiegimas su duomenų perkėlimu ir turto žymėjimas
 • Apmokymai ir pagalba 
 • Aukščiausios klasės pagalba klientams 
ON!Track helps you to meet customer expectations, save time and money and stay compliant.

„ON!Track“ NAUDA

 • Atitinka klientų poreikius - padeda valdyti projektus neviršijant suplanuotų biudžeto rėmų.
 • Taupo laiką ir pinigus - sumažina sugaištą laiką ieškant pamestų įrankių ir turto.
 • Padeda laikytis reikalavimų - laikykitės taisyklių ir išvenkite baudų, stebėdami sertifikatų pratesimo ir techninės priežiūros datą.

Trys esminiai „ON!Track“ sistemos dalykai

ON!Track robust tags are designed for the toughest jobsite conditions and tested to withstand corrosion, abrasion, impact and exposure to chemicals.

Techninė įranga

Patvarios etiketės sukurtos atšiauriausiai darbo vietai, išbandomos taip, kad būtų atsparios korozijai, dilimui ir cheminių medžiagų poveikiui - tam, kad visada būtų galima nuskaityti įrankius ir turtą.

Sužinoti daugiau
ON!Track runs on secure, cloud-based software that gives you 24/7 access to your data, via the free mobile app or your desktop.

Programinė įranga

„ON!Track“ turto valdymo sistema veikia saugioje debesyje sukurtoje programinėje įrangoje, kuri leidžia jums naudotis jūsų duomenimis 24 valandas per parą. Informaciją galima pasiekti naudojant nemokamą mobiliąją programėlę arba kompiuterį, leidžiančius jums stebėti ir priskirti įrankius bei turtą iš bet kurios vietos.

Sužinoti daugiau
Service and first-class support: our specialists help you every step of the way by working with you to tailor the system to your needs, tag your assets, load your data and train your people.

Paslaugos ir pagalba

Mūsų specialistai jums padeda kiekviename žingsnyje: jie dirba su jumis, pritaikydami sistemą pagal jūsų poreikius, sužymėdami jūsų įrankius ir turtą, įkelia duomenis į programinę įrangą, apmoko jūsų žmones ir suteikia aukščiausios klasės pagalbą.

Sužinoti daugiau

KODĖL „ON!Track“ VEIKIA MŪSŲ VERSLUI

4 PAPRASTI ŽINGSNIAI JŪSŲ VERSLUI PRADĖTI NAUDOTIS „ON!Track“

1. Užsisakykite pradines konsultacijas ir analizę

Mūsų skaitmeninio turto valdymo specialistai dirbs su jumis, išsamiai analizuodami jūsų dabartinius verslo procesus ir įrangą. Gausite išsamią ataskaitą apie potencialius sutaupymus naudojant „ON!Track“, bei įdiegimo kainą. 

2. Susikurkite sistemą pagal savo poreikius

Mes sukursime sistemą, atitinkančią jūsų konkrečius verslo poreikius. Galite pasirinkti, kurie darbuotojai registruos ir apdoros įrangą naudodami programinę įrangą, o mes užtikrinsime, kad sistema būtų pasirengusi tvarkyti visus reikalingus įrankius, turtus ir darbo vietas, tiksliai nurodydami, kiek laiko įrankis gali būti saugiai naudojamas.

3. Gaukite savo turtą pažymėtą ir įregistruotą

Kai „ON!Track“ sistema bus pajungta, mūsų įgyvendinimo komanda sužymės visą turtą patvariais brūkšniniais kodais arba „Bluetooth“ žymomis. Jie nuskaitys kiekvieną elementą ir įsitikins, kad jis užregistruotas sistemoje, kad galėtumėte pradėti naudotis iš karto.

4. Gaukite Hilti mokymo ir palaikymo paslaugas

„ON!Track“ paprasta naudotis arba kompiuteriu, arba iš nemokamos mobiliosios programos. Mūsų konsultantas atliks išsamų mokymą, kad jūsų darbuotojai žinotų, kaip naudotis visomis galimomis funkcijomis. Mūsų palaikymas neužbaigiamas čia - visada galite susisiekti su savo klientų aptarnavimo komanda arba prašyti asmeninio vizito.

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

NUO KO MAN PRADĖTI?

Užsisakykite pradines konsultacijas ir analizę šiandien

Mūsų ekspertai atliks pradines konsultacijas ir analizę, parodydami, kiek kiekvienais metais galite sutaupyti su „ON!Track“ ir kaip greitai gausite investicijų grąžą. Žiūrėkite vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau.

Gaukite „ON!Track“ ŠIANDIEN

Kontroliuokite savo turtą

Dalintis