Make the best use of your people and equipment with ON!Track.

IŠLIKITE PRODUKTYVŪS

Raskite produktyviausią būdą išnaudoti jūsų darbuotojų ir įrangos laiką

Kai tiksliai žinote, kur rasti įrangą ir turtą, jūs neprarandate vertingo laiko sekdami turto vietą ir nešvaistote pinigų nuomodami pakaitinius įrankius. Sekdami sunaudojamų medžiagų vartojimą, jūs galite geriau kontroliuoti savo išlaidas.

With ON!Track you know where your tools and assets are so you can get them to the jobsite fast.

SUMAŽINKITE PRASTOVAS

Greitai gaukite įrangą į objektą

„ON!Track“ parodo, kur tiksliai yra jūsų įrankiai ir turtas bei kas yra atsakingas už juos. Jei reikia skubiai pristatyti prekę, žinote, kur ji yra, ir galite ją nedelsiant nusiųsti į darbo vietą. Jei reikia sertifikatų ar mokymų atnaujinimo, jūs esate įspėjami. Ko pasekoje turite mažiau prastovų dėl reikiamo įrankio nebuvimo ar reikalingų dokumentų galiojimo pasibaigimo - tai padeda jums išlikti produktyviems bei pelningai atlikti darbus laiku.

No more missing stuff!

DAUGIAU NEBUS „KUR MŪSŲ DAIKTAI“?

Visas inventorius vieno piršto prisilietimu

Vidutinė statybos įmonė kas mėnesį praranda 90 valandų ieškodama įrankių ir turto. Nuostoliai gali kainuoti 7000 EUR per metus. „ON!Track“ rodo paskutinę įrankio buvimo vietą ir atsakingą asmenį. Naudodamiesi šia informacija jūs išvengiate ir laiko, ir pinigų švaistymo - tai greitai atsiperka.

Optimise your tool park to fit the demands of your business and reduce overall costs.

TEISINGI ĮRANKIAI DARBUI

Pakelkite produktyvumą ir sumažinkite išlaidas

Kokius įrankius turite? Kiek jų iš tikrųjų reikia? Ar jie efektyviausi ir patikimi šiam darbui? Kokios yra tiesioginės ir paslėptos išlaidos įrankio savininkui? Mūsų paskirti produktyvumo ekspertai atsako į šiuos klausimus ir daugiau, taigi jūs galite optimizuoti savo įrankių parką ir išvengti nereikalingų išlaidų.

KAIP „ON!Track“ DIDINA VERSLO PRODUKTYVUMĄ

4 PAPRASTI ŽINGSNIAI JŪSŲ VERSLUI PRADĖTI NAUDOTIS „ON!Track“

1. Užsisakykite pradines konsultacijas ir analizę

Mūsų skaitmeninio turto valdymo specialistai dirbs su jumis, išsamiai analizuodami jūsų dabartinius verslo procesus ir įrangą. Gausite išsamią ataskaitą apie potencialius sutaupymus naudojant „ON!Track“, bei įdiegimo kainą. 

2. Susikurkite sistemą pagal savo poreikius

Mes sukursime sistemą, atitinkančią jūsų konkrečius verslo poreikius. Galite pasirinkti, kurie darbuotojai registruos ir apdoros įrangą naudodami programinę įrangą, o mes užtikrinsime, kad sistema būtų pasirengusi tvarkyti visus reikalingus įrankius, turtus ir darbo vietas, tiksliai nurodydami, kiek laiko įrankis gali būti saugiai naudojamas.

3. Gaukite savo turtą pažymėtą ir įregistruotą

Kai „ON!Track“ sistema bus pajungta, mūsų įgyvendinimo komanda sužymės visą turtą patvariais brūkšniniais kodais arba „Bluetooth“ žymomis. Jie nuskaitys kiekvieną elementą ir įsitikins, kad jis užregistruotas sistemoje, kad galėtumėte pradėti naudotis iš karto.

4. Gaukite Hilti mokymo ir palaikymo paslaugas

„ON!Track“ paprasta naudotis arba kompiuteriu, arba iš nemokamos mobiliosios programos. Mūsų konsultantas atliks išsamų mokymą, kad jūsų darbuotojai žinotų, kaip naudotis visomis galimomis funkcijomis. Mūsų palaikymas neužbaigiamas čia - visada galite susisiekti su savo klientų aptarnavimo komanda arba prašyti asmeninio vizito.

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

NUO KO MAN PRADĖTI?

Užsisakykite pradines konsultacijas ir analizę šiandien

Mūsų ekspertai atliks pradines konsultacijas ir analizę, parodydami, kiek kiekvienais metais galite sutaupyti su „ON!Track“ ir kaip greitai gausite investicijų grąžą. Žiūrėkite vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau.

Gaukite „ON!Track“ ŠIANDIEN

Kontroliuokite savo turtą

Dalintis