Your helpful ON!Track team will provide all the Service and Support you need to get the very best from your digital asset management system.

PASLAUGOS IR PAGALBA

Mes jums padėsime kiekviename žingsnyje

Kai pasirenkate „ON!Track“, mūsų ekspertų komanda yra visada šalia. Mes padėsime jums ir jūsų darbuotojams gauti maksimalią naudą iš skaitmeninės turto valdymo sistemos ir atsakysime į visus kylančius klausimus. 

Helping you every step of the way.

KOKIĄ PAGALBĄ GAUSITE

Mūsų ekspertų komanda visada pasiruošusi jums padėti:

  • Techninės pagalbos suteikimas;
  • Pirmasis susitikimas ir tikslų išsikėlimas;
  • Turto žymėjimas ir registravimas;
  • Įgyvendinimas;
  • Mokymai;
  • Įrankių parko optimizavimas;
  • Reguliarus būsenos vertinimas ir grįžtamasis ryšys.

„Hilti“ PAGALBA

 JŪSŲ „ON!Track“ PAGALBA IR PASLAUGOS

On-site support

 Pagalba vietoje

Mūsų specialistai džiaugiasi galėdami aplankyti jus bet kurioje pasirinktoje vietoje ir suteikti tiesioginį palaikymą. Mes galime padėti pradedant turto priskyrimu ir užregistravimu, apmokant darbuotojus ar sprendžiant bet kokias kylančias problemas.

Unlimited phone and email support

 Neribota pagalba telefonu ar elektroniniu paštu

Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasirengusi atsakyti į jūsų klausimus telefonu arba el. paštu. Mes galime naudoti ekranų bendrinimo technologiją, kad galėtume tiesiogiai pamatyti jūsų problemas ir atitinkamai nukreipti jus.

Regular software updates

 Pastovūs programinės įrangos atnaujinimai

„ON!Track“ programinė įranga ir mobiliosios programos yra reguliariai atnaujinamos, pateikiamos pridėtinės vertės funkcijos ir patobulinimai, remiantis jūsų atsiliepimais ir klaidų taisymu.

„ON!Track“ išleidimo pastabos
Online knowledge base

 Žinių bazė internete

Jei jums reikia pagalbos vykdant užduotis ir veiksmus naudojant „ON!Track“, tikrai rasite atsakymą mūsų internetinėje žinių bazėje - naudingi vaizdo įrašai ir pagalbinių straipsnių bibliotekos, prieinamos 24 valandas per parą.

Customised development plan

 Individualus plėtros planas

Mes organizuojame perėjimą į „ON!Track“ kaip įmanoma sklandžiau. Įgyvendinant sistemos įdiegimą, mes bendradarbiausime su jumis, kad pritaikytume ją prie jūsų verslo poreikių. Taip pat galite bet kuriuo metu paprašyti susitikti su savo konsultantu, kad aptartumėte savo dabartines problemas arba gautumėte paramą vykdant pakeitimus.

„ON!Track“ - KAD IR KUR BEBŪTUMĖTE

Gaukite „ON!Track“ ŠIANDIEN

Kontroliuokite savo turtą

Dalintis